Олександр Поженський


Александр Поженский

Рейтинг персони

9.4 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 14

Біографія

Олександр Поженский - російський режисер. Народився в 1970 році. Перші спроби знімати кіно він здійснив ще в середині 1980-х років на 8 міліметрову плівку.

У 2013 році відбувся дебют Олександра в повнометражному кіно - 16 жовтня на екрани вийшла його перша стрічка «Про дружину, мрію і ще одну ...». Поженский виступив відразу в декількох творчих іпостасях: режисера, автора сценарію, продюсера, художника і монтажера. Крім того він виконав одну з ролей у цій стрічці, а разом з ним на екрані з'явилися Костянтин Юшкевич та Олександра Кулікова.

Через рік після цього Олександр Поженский взявся за створення своєї другої картини «Літня книжка», в якій він виступить режисером і автором сценарію. Однак робота над нею ще триває. А паралельно в тому ж році Поженский приступив до створення серіалу «П2», який також знаходиться на стадії виробництва.

Також він зняв фільми "Дух балтійський" і "Місто-зад"
Ім’я:
26 липня 2021
Ваш коментар
Елена
Елена 07 березня 2018 10:00
0
Сдается мне, что многое из  фильма автобиографично. Больше всего внуком восхищалась бабушка... всю жизнь ставила в пример любимого внука.....
.
Сьюзи
Сьюзи 11 грудня 2014 22:29
0
От фильма сложное впечатление. С одной стороны, ужасно грустно. А с другой - ну хорошо же, граждане! Как же хорошо, что снимают такие умные фильмы!
.
Гость
Гость 06 листопада 2014 14:31
0
"Про жену, мечту и еще одну.." прекрасный фильм, талантливый режиссер и отличные актерские работы. Хотя смотрел по телевизору (случайно) оторваться не мог. Большое спасибо.
.