Бланка Портільо


Blanca Portillo
Дата народження:
15 червня 1963

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Іспанська акторка.

Бланка Портільо Мартінез де Веласко народилася 15 червня 1963 року в Мадриді, автономне співтовариство Мадрид, столиця Іспанії, у сім'ї Терези Мартінез де Веласко й Еміліо Портільо. Уже в юні роки майбутня акторка виступала в декількох невеликих театральних постановках. Бланка навчалася в Королівській вищій школі драматичного мистецтва в рідному Мадриді, випускницею якої і стала. Найбільше Портільо відома як раз своєю театральною кар'єрою, але й у кіно в неї є значні ролі.

Перші кроки акторки в кінематографі сталися в 1986 році з маловідомого ТБ-фільму Франсіско Монтоліо під назвою "Криваве весілля".

Проривним у кінокар'єрі Бланки був 2006 рiк. Тоді вона зіграла в дуже різних за якістю та за оцінками глядачів картинах, які принесли їй популярність. Це були "Капітан Алатрісте", "Привиди Гойї" та "Повернення". За останній проект Портільо навіть отримала нагороду на Каннському кінофестивалі.

У період із 2009 по 2016 роки акторка взяла участь у створенні таких стрічок, як "Розірвані обійми" (2009) та "Викрадення" (2016).
Ім’я:
19 червня 2021
Ваш коментар