Девід Посаментір


David Posamentier

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Девід Посаментір - американський режисер і сценарист. Девід, виходець із невеликого американського містечка, ще в середній школі отримав перші навички роботи з камерою, лектор, який читав відеокурс, запропонував школярам зняти невеликі фільми на аматорські камери. Як зізнається Посаментір в одному зі своїх інтерв'ю, це був один з найбільш незабутніх моментів шкільного навчання. Також учитель показував всілякі фільми, які можна було роздобути в відеомагазині.

У 2014 році на широкі екрани вийшов перший повнометражний фільм Девіда Посаментіра - комедія «Любов за рецептом і без», створена ним в тандемі з Джоффом Муром. До того як прийти в режисуру Посаментір працював в одній з продакшн компаній, де займався прочитанням сценаріїв різних авторів. Тим же самим займався і його колега Мур. В один період їхні шляхи перетнулися, і вони вирішили об'єднати зусилля і спробувати разом написати сценарій. Десять років творчої співпраці переросли в міцну дружбу. Посаментір і Мур швидко знайшли спільну мову і гармонію в професійних відносинах, тим більше, завдяки досвіду роботи на студії, вони вже знали всю кінокухню зсередини, що полегшувало роботу в деяких аспектах. Сценарій до першого фільму був написаний партнерами в 2012 році. Головний герой їх дебютної картини, Даг Варні, має реального прототипа - людини, що працює в невеликій аптеці біля офісу режисерів. Їм сподобався цей образ, а вся подальша історія - плід фантазії авторів. Фармацевт з невеликого містечка веде повсякденне нудне життя, поки не закохується в Елізабет - яскраву і пристрасну красуню, яка вплітає Дага в різні авантюрні історії. Жанр фільму межує між комедією і драмою. Головну роль фармацевта Дага виконав Сем Рокуелл, а його жвавою подругою Елізабет Робертс стала актриса Олівія Уайлд. Крім них на екрані глядачі побачили Джейн Фонду, Мішель Монахен, Бена Шварца, Кена Ховарда і багатьох інших. Зйомки фільму почалися 12 травня 2012 року і тривали п'ять тижнів, а прем'єрний показ відбувся 14 березня 2014 року.

Після завершення роботи над своїм дебютним фільмом Девід Посаментір разом з Джоффом Муром працюють над новими ідеями для свого наступного спільного проекту.
Ім’я:
30 липня 2021
Ваш коментар