Лора Препон


Laura Prepon
Дата народження:
07 березня 1980

Рейтинг персони

9 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

Американська актриса.

Перепон народилася в Уотчунге, штат Нью-Джерсі, наймолодшій з п'ятьох дітей в сім'ї російських євреїв і ірландських католиків. У 1995 році вона почала свою телевізійну кар'єру, а на додаток також працювала моделлю в Парижі, Мілані та Бразилії.

З 1998 по 2006 рік, Препон виконувала роль Донни Пінсіотті в ситкомі Fox «Шоу 70-х». У період зйомок в шоу, вона також з'явилася в декількох кінофільмах, найбільш значимий з яких «Карла», де вона зіграла роль Карли Хомолка. Незабаром після завершення шоу, вона отримала провідну роль в драматичному серіалі ABC «Дорога в осінь». Шоу було закрито після двох коротких сезонів в 2008 році. Перепон з'явилася в епізодах багатьох серіалів після закриття «Шоу 70-х», таких як «Доктор Хаус», «Як я зустрів вашу маму» і «Касл», а також знімалася в телефільмах для каналу Lifetime. Наступну велику роль вона зіграла лише в 2012 році, знявшись в провальному ситкомі NBC «Де ти, Челсі?». У 2013 році Препон почала грати роль лесбіянки і члена міжнародного наркокартелю в серіалі Netflix «Помаранчевий - хіт сезону». Вона була членом регулярного складу в першому сезоні і була знижена до періодичного статусу в другому. З третього сезону знову була підвищена до основного складу ..

В інтерв'ю 2007 року журналу «Women's Health» заявила, що захоплюється саєнтологією. З липня 2016 року Лора зустрічається з актором Беном Фостером, з яким заручена з жовтня того ж року.Постери
Ім’я:
30 липня 2021
Ваш коментар