Марк Протосевич


Mark Protosievich
Дата народження:
24 серпня 1961

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Американський сценарист, продюсер і режисер.

Марк Девід Протосевич народився 24 серпня 1961 року в Чикаго, штат Іллінойс, США. У сценариста є хорватське й македонське коріння. Марк закінчив Чиказький відділ Коледжу Колумбії.

Дебют Протосевича в кінематографі відбувся на початку ХХІ століття, а саме в 2000 році зі співпраці з Тарсемом Сінгхом у досить якісному фільмі "Клітка", де головну роль виконала Дженніфер Лопез.

Наступним великим проектом у кар'єрі сценариста стала небезвідома картина Вольфганга Петерсена "Посейдон" 2006 року з Джошем Лукасом і Куртом Расселом у ролях. Ще роком опісля (в 2007) Марк брав участь у створенні прекрасної стрічки Френсіса Лоуренса під назвою "Я – легенда", де ведучий персонаж дістався Віллу Сміту.

У 2011 році Протосевич приєднався на один фільм до кінематографічного всесвіту MARVEL у хорошій картині Кеннета Брана про скандинавському бога грому і блискавок "Тор".

2013 рік у фільмографії сценариста запам'ятався непоганою стрічкою Спайка Лі "Олдбой", яка стала ремейком однойменного проекту корейського виробництва.
Ім’я:
26 липня 2021
Ваш коментар