Сергій Пускепаліс


Сергей Пускепалис
Дата народження:
15 квітня 1966

Рейтинг персони

4 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

Російський актор і театральний режисер. 

Народився в Курську, Росія. Повне ім'я - Пускепаліс Сергій Вітауто.

Сергій Пускепаліс вчився в Саратові, в Саратовському театральному училищі, потім пройшов термінову службу на військово-морському флоті. Працював актором в Саратовському ТЮГе, вчився у Петра Фоменко в РАТМ, випустився в 2001 році. 

Після випуску з РАТМ поставив в Москві п'єсу "Двадцять сім" А.Слаповського і цей спектакль брав участь в одному з фестивалів "Балтійський будинок". Потім поставив спектакль по п'єсах А. Слаповського "Від червоного щура до зеленої зірки" в  омському "П'ятому театрі". Пускепаліс і А.Слаповський — постійні співавтори, Сергій Вітауто неодноразово ставив спектаклі по його п'єсах. 

Працював режисером в Самарському театрі "Понеділок". З травня 2003 року по 2007 рік Сергій Пускепаліс — головний режисер Магнітогорського театру драми ім. О.С. Пушкіна. З червня 2009 року — головний режисер Російського державного академічного театру драми імені Федора Волкова. Для постановок спектаклів запрошується найвідомішими драматичними театрами Росії. 

У кіно знімається з 2003 року. Перша роль у фільмі "Прогулянка" була епізодичною. З кінорежисером Олексієм Попогребським познайомився на зйомках фільму "Коктебель" в якому знімався син Сергія. Пізніше Попогребський запросив Сергія на головні ролі у фільмах "Прості речі" (2007) і "Як я провів цього літа" (2010, премія "Срібний ведмідь" за кращу чоловічу роль на Берлінському кінофестивалі). 

Також знімався у фільмах "Скоро весна" (2009), "Аптекар" (2010), "Спроба Віри" (2010).
Ім’я:
25 липня 2021
Ваш коментар
Гість
Гість 05 вересня 2019 01:37
0
це "руззгє" (батько литовець, мати - болгарка), має висіти на однім стовпі з друганом своїм прілєпіним.
.