Ді Джей Куоллс


DJ Qualls
Дата народження:
12 червня 1978

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

 Американський актор і продюсер.

Дональд Джозеф Куоллс (англ. Donald Joseph Qualls) народився 12 червня 1978 року в місті Нашвілле штату Теннессі. У 1992 році, після закінчення середньої школи, Дональд вступив до Лондонського університету. У 1993 році у Куоллса був виявлений лімфогранулематоз Ходжкіна, після двох років лікування якого настала ремісія. У тому ж році Дональд повернувся в Нашвілл, де вступив в приватний університет Белмонт (англ. Belmont University).

У 1994 році Ді Джей зіграв невелику роль для HBO. У 1998 році Дональд зіграв роль Джейсона в фільмі «Сім'я мами Флори» (англ. Mama Flora's Family). У 2000 році Куаллс отримав одну з провідних ролей у фільмі Тодда Філліпса «Дорожня пригода». Після виходу фільму, Куоллса помітили фотографи Девід Лашапеля і Стівен Клейн (англ. Steven Klein). Так Ді Джей став з'являтися на обкладинках журналів, деякий час співпрацював в якості моделі з Кельвіном Кляйном.

Найбільш популярною роллю Куоллса вважається головна роль у фільмі Едварда Дектер (англ. Ed Decter) «Крутий хлопець». У тому ж 2003 році він зіграв роль Теодора Дональда Фінча в фантастичному фільмі «Земне ядро: Кидок у пекло».
Ім’я:
24 липня 2021
Ваш коментар