Юрій Розстальний


Юрий Расстальной

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 3

Біографія

Актор, театральний режисер.

Народившись в одній з Чернігівських областей, дитинство проводить у Львові.

Після школи вирішує вивчати майстерність актора, для цього йде здавати іспити в Київський Національний Університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого, куди його і беруть. Університет він закінчує в 1981 році і йде працювати до театру.

Першим місцем роботи став Театр Юного Глядача, потім Мінський театр ім. М. Горького та Київський Національний академічний український драматичний театр ім. І.Франка. Пропрацювавши більше десяти років на Україні, приймає рішення в 1995 році поїхати до Німеччини, яка зустріла його спочатку прохолодно. Перший час акторові довелося перепробувати безліч робіт, серед яких таксист, видавнича справа, робота на лісоповалі і не тільки. Не припиняючи розвиватися, він активно вивчає німецьку мову в Гете-інституті, щоб у 1997 році повноцінно виступати як актор в театрі Мюнхена (Blaue Maus, 1997-2001), а пізніше Дюссельдорфа (2001-2008). Виступаючи на театральних підмостках у Німеччині, отримує запрошення знятися в кіно і серіалах, як наприклад "Місце злочину" (1970-2009) при чому бувало і американських ("Гра Ріплі").

У 2009 році артист ставить свою виставу за твором Лесі Українки, з яким він побував у Луцьку, Парижі, Мюнхені, Москві. Крім того спекталь він представляє і українцям у стінах Київського Національного академічного українського драматичного театру ім. І. Франка. Десь в цей період він все частіше буває на Україні, знімаючись і в кіно. Так він потрапляє в фільми Любомира Левицького "Ломбард" (2012) і "Тіні незабутих предків" (2013).
Ім’я:
16 червня 2021
Ваш коментар