Майкл А. Рейган


Michael A. Reagan

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Майкл А. Рейган - композитор і продюсер. У віці 16 років Майкл був зарахований до лав студентів Музичної академії в Гамільтоні під керівництвом Джима Бурке. Паралельно він відвідував лекції в музичній школі Dick Grove, після чого Рейган став володарем стипендії для подальшого навчання теорії, композиції і синтезу музики в Бостонському коледжі Берклі.

Рейган займався написанням експериментальної оркестрової і акустичної музики, працював творцем музики для відеоігор і анімаційних роликів, за що часто номінувався на премії різних тематичних фестивалів та став володарем нагороди Еммі. Майкл став лауреатом Interactive Academy Award за досягнення в галузі створення музики в серії Sony's God of War і премії Теллі як автор кращої музики в анімаційному телебаченні.

Рейган створював саундтреки для голлівудських картин студії Warner Brothers. У 2002 році його музичне творіння стало темою для військового бойовика режисера Дейва Хендрі «Ніде сховатися». В 2006 Майкл написав музику для англо-американської комедійної мелодрами «Неперевершений Гарольд» режисера Ері Пелітца. Також він є автором саундтрека для нашумілого мультиплікаційного фінського серіалу «Злі пташки» («Angry birds» 2013) і трейлера цього мультфільму. Крім того, голосом Рейгана говорить герой Тарзана з діснеївського мультфільму. Його також можна почути в тематичному парку атракціонів «Дісней».

У 2012 році Рейган займався створенням музики для російської комедії Павла Худякова «Одноклассники.ru: НаCLICKай удачу», де крім нього (в якості актора) брав участь його американський колега-музикант виконавець Снуп Догг.

Майкл А. Рейган живе в Лос-Анджелесі, де його представляє агентство Gorfaine Schwartz Agency.
Ім’я:
20 червня 2021
Ваш коментар