Олександр Ревва


Александр Ревва
Дата народження:
13 грудня 1974

Рейтинг персони

8 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 5

Біографія

Російський актор, шоумен, продюсер, режисер, сценарист і оператор.

Олександр Володимирович Ревва народився 10 вересня 1974 року в Донецьку, Донецька область, Україна (тоді країна була частиною СРСР), у сім'ї Володимира Ревви. Майбутній актор відвідував Донецький технікум промислової автоматики, після чого вступив до Донецького політехнічного інституту, але не закінчив його. У той час Олександр працював ведучим на радіостанції, а пізніше ще й електрослюсарем на шахті. Згодом Ревва все-таки здобув вищу освіту на факультеті менеджменту Донецького державного університету управління. Із 1995 року майбутній актор почав грати у КВН, а через 5 років став членом вже легендарної команди "Стомлені сонцем". У 2006 році Олександр став резидентом шоу "Comedy club", де пробув до 2013 року. Крім того, Ревва випускає музичні композиції під псевдонімом Артур Пирожков.

Дебют актора в кінематографі відбувся у 2008 році з фільму Людмили Стеблянко "Про Федота-стрільця, удалого молодця". У той же час Олександр озвучив персонажа у проекті Георгія Гітіса "Пригоди Оленки та Яреми".

У проміжку часу між 2012 і 2014 роками Ревва взяв участь у створенні таких картин, як "Дублер", "Однокласники.ru: Наклікай на удачу" (обидві 2012), "Про вовка промовка", "Змішані почуття" (обидві 2014).

Протягом 2017 року фільмографію актора поповнили стрічки "Zомбоящик", "Бабуся легкої поведінки", а в останній він навіть попрацював над сценарієм.

Олександр Ревва одружений із Анжелікою Ревва. У пари є дві дочки: Аліса й Амелі.
Ім’я:
21 червня 2021
Ваш коментар