Іван Реон


Iwan Rheon
Дата народження:
13 травня 1985

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Британський актор, співак і музикант.

Іван Реон народився 13 травня 1985 року в Кармартені, графство Кармартеншир, Уельс, Великобританія, у родині Ейнір і Томаса Реонів. В актора є брат Аледо. Коли Івану було 5 років, його сім'я переїхала в Кардіфф, столицю Уельсу. До речі, сам Реон відмінно говорить валлійською мовою, адже вона для нього є рідною. У Кардіффі майбутній актор відвідував школу "Ysgol Gyfun Gymraeg Glantaf", де в 17-річному віці почав грати на сцені. Пізніше Івана помітили на щорічному літературно-музичному фестивалі й запросили навчатися в Лондонську академію музичного і драматичного мистецтва.

Вже з 16 років Реон почав також займатися музикою, написавши кілька пісень. Крім того, актор був солістом групи "The Convictions". На жаль, він на деякий час кинув заняття музикою, щоб будувати кар'єру в кінематографі. У 2010 Іван повернувся до цього заняття як сольний проект.

Дебют Реона в кінематографі відбувся в 2004 році з епізодичної ролі у валлійському серіалі "Більше в долині".

Дуже пам'ятним для актора став 2009 рік. Саме тоді в його фільмографії з'явився серіал "Погані", який приніс йому популярність. Його персонаж Саймона Белламі з'являвся в 21 епізоді шоу.

Період з 2013 по 2016 роки став одним з найкращих за поки недовгу кар'єру Івана. У цей час він брав участь у серіалах "Грішники" (14 епізодів) і "Гра престолів" (20 епізодів). Багато хто саме за роллю Ремсі Болтона і знає Реона.Постери
Ім’я:
14 червня 2021
Ваш коментар