Меттью Різ


Matthew Rhys
Дата народження:
04 листопада 1974

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Валлійська актор.

Меттью Еванс Різ народився в місті Кардіфф, де і ріс разом зі своєю старшою сестрою Рейчел Еванс, яка в даний час є журналісткою BBC. У сімнадцять років, зігравши головну роль Елвіса Преслі в шкільній музичній постановці, Різ надійшов в престижну Королівську академію драматичного мистецтва в Лондоні. Незабаром після цього, в 1993 році, він був удостоєний стипендії Патрісії Ротермір.

Кар'єра.

У січні 1998 року він зіграв першу головну роль в кар'єрі у фільмі Greenstone, який знімався в Новій Зеландії. Потім він з'явився у фільмах «Тітус», «Що трапилося з Гарольдом Смітом?», «Справжня Анна-Марі», де головну роль грала Рейчел Гріффітс, з якої вони згодом зіграли в телесеріалі «Брати і сестри». У 2000 році Різ зіграв головну роль в британському серіалі «Метрополіс». Він отримав похвалу від критиків за гру в п'єсі «Випускник» поряд з Кетлін Тернер. Він також знявся в таких фільмах як «На варті смерті» і «Обманщики». У 2006 році він знявся разом з Бріттані Мерфі в незалежному фільмі «Любов та інші катастрофи», а в 2008 зіграв роль поета Ділана Томаса в фільмі «Заборонене кохання» разом з Кірою Найтлі.

З 2006 по 2011 року Різ грав роль Кевіна Уокера в американському телесеріалі «Брати і сестри». Серіал приніс йому найбільшу популярність в кар'єрі. Починаючи з 2013 року, Різ знімається в серіалі «Американці» з Керрі Рассел. За роль в першому сезоні він номінувався на премію Асоціації телевізійних критиків за особисті досягнення в драмі.

Особисте життя.

З 2013 року Меттью складається у фактичному шлюбі з актрисою Кері Расселл. У пари є син - Сем Різ (нар. в травні 2016).
Постери
Ім’я:
29 жовтня 2020
Ваш коментар