Анґурі Райс


Angourie Rice

Рейтинг персони

9.4 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 26

Біографія

Ангурі Райс - австралійська актриса. Ангурі виросла у творчій родині, її батько - австралійський режисер Джеремі Райс. Старт творчої кар'єри відбувся в Перті (Західної Австралії) з декількох короткометражних фільмів, також дівчину можна було побачити в телевізійних рекламних роликах.

Акули кіноіндустрії вперше звернули увагу на юну актрису після її участі в короткометражній стрічці Зака Хілдітча «Зараження» (2012). Ангурі разом з колективом творців фільму відвідали різні кінофестивалі, в числі яких нью-йоркський фестиваль «Tribeca» і кінофестиваль «St Kilda», де фільм переміг у номінації «Кращий актор».

Після тривалих пошуків режисер Хілдітч не бачив іншого виходу, як знову запросити Агнурі в свій новий фільм. Ним став повнометражний трилер «Останні години» (2013), в якому Райс виконала одну з головних ролей - Роуз. У тому ж 2013 актрису можна було побачити в телевізійному детективному серіалі для каналу АВС «Доктор Блейк», у головній ролі короткометражного 7-хвилинного фільму «Coping» австралійського режисера Кайі Джонс і в дитячій телекартині «The Worst Year of My Life Again».

У 2013 році на широкі екрани вийшов ще один фільм, в якому брала участь Ангурі Райс - «Прогулянки з динозаврами 3D», створений режисером і аніматором Беррі Куком, а також режисером програм і фільмів на каналі ВВС Нілом Найтінгейлом. Завдяки цьому фільму Ангурі поповнила свій творчий список ще однією головною роллю - дівчини Джейд.Постери
Ім’я:
20 червня 2021
Ваш коментар