Дейзі Рідлі


Персона - Дейзі Рідлі
Like
Daisy Ridley
Дата народження:
10 квітня 1992

Рейтинг персони

5.9 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 11

Біографія

Англійська актриса.

Рідлі народилася в Вестмінстері, Лондон. Її мати, Луїза Фокнер-Корбетт, працювала в сфері внутрішніх комунікацій, батько, Кріс Рідлі, фотограф. Дейзі (англ. Daisy - Маргаритка) молодша з п'яти дітей; у неї дві рідні сестри - Кіка-Роуз (англ. Kika-Rose - Кіка-Роза) та Поппі (англ. Poppy - Мак) - і дві єдинокровні сестри від попереднього шлюбу батька. Кіка-Роуз працює моделлю і підписала контракт з агентством Models. Її двоюрідний дідусь - Арнольд Рідлі з відомого британського ситкому «папашіни армія» (1968-77). Дейзі відвідувала школу танців Tring Park School for the Performing Arts в Хартфордширі, закінчивши її в 2010 році.

Рідлі з'являлася в телесеріалах «містер селфрідж», «Безмовний свідок», «Катастрофа», «Шпана». Знялася в короткометражному фільмі Blue season, який вийшов в рамках 48-годинного конкурсу короткометражних фільмів британського кінофестивалю Sci-Fi-London Зіграла головну роль в третьому міні-фільмі Lifesaver, інтерактивного фільму про першу допомогу в трьох епізодах, номінованого на нагороду Британської академії. Її можна також побачити в музичному відеокліпі на пісню «Lights On» репера Уайлі.

У квітні 2014 року було оголошено, що Рідлі виконає роль Рей, одного з головних персонажів фільму «Зоряні війни: Пробудження сили». На роль її затвердили в лютому 2014 року. Вибір Рідлі в цілому виглядає як обдуманий хід з боку режисера Дж. Дж. Абрамса, який бажає повторити розподіл головних ролей між маловідомими акторами, так само, як це зробив Джордж Лукас в першому фільмі «Зоряних воєн» в 1977 році. Рідлі також виконає роль Рей в VIII епізоді «Зоряних воєн», вихід якого запланований на 2017 рік.

Після отримання кількох конкуруючих пропозицій, Рідлі в серпні 2014 перейшла зі свого первісного агентства Jonathan Arun в United Talent Agency. У жовтні 2014 року, через два місяці роботи з UTA, уклала контракт з агентством Creative Artists Agency.

Особисте життя.

Сім'я Рідлі має будинок у Вестмінстері, Лондон. У 2016 році Дейзі поділилася в соціальних мережах інформацією, що вона багато років хвора на ендометріоз і поликистозом яєчників.


ПостериІм’я:
03 червня 2020
Ваш коментар