Едді Річард


Eddie Ritchard

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Едвіна (Едді) Річард - австралійська актриса і продюсер, особливо відома глядацькій аудиторії за ролями у фільмах «Марла» (2012) і «Холостячки у Вегасі» (2013).

Едвіна в 2006 році закінчила Національний Інститут Драматичних мистецтв у Сіднеї («NIDA»). Телеглядачі напевно пам'ятають Річард в ролі Джазмін у драматичному телесеріалі «Дочки Маклеод», яка стала її дебютною роботою на екрані. Після цього на початку 2000-х років юна актриса брала участь в якості гостьової актриси в телесеріалах «Схід-Захід» на каналі «SBS», «Поріз» на каналі «АВС», а також «Спецвідділ з порятунку» і кримінальному серіалі «Смуга».

У 2008 році відбувся акторський дебют Едвіни в повнометражному художньому фільмі «Золото дурнів», знятого режисером Енді Теннант, в головній ролі якого знялися Кейт Хадсон, Меттью МакКонахі і Дональд Сазерленд. У 2010 році вона виконала роль домогосподарки Місіс Вінтер у фільмі жахів американського режисера Тройя Ніксі «Не бійся темряви». А на знімальному майданчику з нею грали Кеті Холмс і Гай Пірс.

Після переїзду в США Річард встигла взяти участь у різних проектах, зіграти в пілотному випуску ситкому «UPSTATE» і попрацювати в якості читця закадрового тексту.

На деякий час актриса повернулася до Австралії для того щоб виконати роль другого плану в драмі База Лурмана «Великий Гетсбі» (2013) (з Леонардо ДіКапріо і Тобі Магуайером), але не була вказана в титрах. Також Річард виконала образ головної героїні в короткометражній австралійській стрічці «Марла» Ніка Кінга, робота над якою була завершена в 2012 році, а прем'єра цього фільму відбулася на 69-му кінофестивалі у Венеції.

Після цього Едвіна повернулася до Америки, де приступила до зйомок в нових фільмах. У 2013 році на екрани вийшла комедійна стрічка режисерів Джейсона Фрідберга та Аарона Зельцера «Холостячки у Вегасі», де вона виконала одну з головних ролей разом з Дезіре Холл і Самантою Колберн.

Зараз актриса знімається в Нью-Йорку. Наступні картини з її участю знаходяться в процесі створення і незабаром будуть продемонстровані на великих екранах, серед них індії фільм «Брехня, яку я сказав своїй маленькій сестрі» Вільяма Дж. Стріблінга і драма Даніеля Фройденбергера «Марсі».
Ім’я:
27 липня 2021
Ваш коментар