Ерік Робертс


Eric Roberts
Дата народження:
18 квітня 1956

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 3

Біографія

Актор, Продюсер.

Місце народження: Білоксі, Міссісіпі, США.

У дитинстві майбутній актор, брат всім відомої Джулії Робертс, страждав заїканням, що передалося йому від батька. Батьки ж мали пряме відношення до театральної справи - ​​батько керував театром, а мати актора захоплювалася акторською грою. Щоб допомогти синові позбутися недуги, його батьки привчали хлопчика ще з самого дитинства заучувати і читати в слух тексти. Дитинство він провів в Атланті. Коли Ерік був дитиною, його батьки розлучилися і він відійшов до матері. При першому-ліпшому випадку він намагався якось піти з дому, не бувати там, так як не злюбив вітчима.

Акторству навчався в Королівській академії драматичного мистецтва в Лондоні (у віці 17 років) і аналогічній школі в Нью-Йорку. Незважаючи на стійкість духу і курс на кіноекран, важке дитинство далося в знаки і хлопець деякий час страждав токсикоманією.

Перший час майбутня зірка грала в театрі. На початку 70-х з'являється в парочці серіалів, в 1975 ж виконує роль у стрічці "Король Циганов". Фільм отримує номінацію на премію Золотий Глобус. У 1985 році на екрани виходить драма Андрія Кончаловського "Потяг-Втікач", який таки отримує Золотий Глобус, а Ерік потрапляє в список номінантів на статуетку Оскар у категорії Найкраща чоловіча роль другого плану.

При вельми вдалому старті, вже в 80-х актор здебільшого знімається як раз у фільмах категорії B і стрічках, які потрапляють прямо на полиці відео-магазинів або в телетрансляцію. Крім того, на цей період припадають багато неприємності в особистому і суспільному житті. Актор розлучається зі своєю дружиною, при цьому втрачаючи можливість доступу до своєї дочки Еммі. Він вживає наркотики, внаслідок чого потрапляє під арешт, вдаривши копа, до того ж був звинувачений в переслідуванні жінки.

Ряд невдач однак закінчується в 90-х, коли він потроху починає з'являтися в різних фільмах хай не еталонної якості і вдалих в прокаті (але пізніше трапляються і такі), але в досить непоганих. Особливо якщо порівнювати їх з його попередніми ролями. Нульові ж взагалі привносять знову таки не завжди великі, але дуже примітні ролі. Поступово актора починають запрошувати навіть у стрічки, які прокочуються на екранах кінотеатрів всього світу. Серед таких, наприклад, "DOA: Живим або мертвим" (2006), "Темний лицар" (2008), "Нестримні" (2010) та ін У 2006 виконують роль у стрічці Оксани Байрак "Аврора". Іноді озвучує мультсеріали ("Спаун") і знімається в серіалах ("CSI: Майамі").

Цікавий факт - Ерік Робертс зіграв антагоніста Майстра в полнометражке "Доктор Хто" 1996 випуску, подарувавши лиходієві свою зовнішність. Першою дружиною актора була актриса Келлі Каннінгем, на бік якої стала рідна сестра Еріка Джулія, під час їх справи про розлучення. Це розбило колись близькі стосунки брата і сестри на десяток років, починаючи з 1991 по 2004 рік. Другою дружиною актора стала Еліза Гаррет, з якою чоловік теж не завжди добре себе вів. Будучи під впливом наркотиків, кілька разів застосовував до неї силу. Однак, до початку нульових він заявив, що повністю відмовляється від наркотиків. Крім того, актор вегетаріанець і захисник тварин.
Постери
Ім’я:
26 лютого 2021
Ваш коментар