Зулейха Робінсон


Персона - Зулейха Робінсон
Like
Zuleikha Robinson
Дата народження:
29 червня 1977

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

 Британська актриса.

Зулейка Робінсон народилася 29 червня 1977 року в Лондоні. Її батько - англієць, а мати - бірманка індо-мусульманського походження. Її ім'я має перські коріння. Вона закінчила Американську академію драматичних мистецтв у Лос-Анджелесі. У ній тече кров іранців, малайзійців, шотландців.

Робінсон розпочала свою акторську кар'єру на початку 2000-х років. Глядачам відома завдяки ролі Ів Адель Харлоу в телесеріалі «Самотні стрілки». У неї була невелика, але досить помітна, роль рабині Гайи в серіалі «Рим» (виробництво HBO), зіграла детектива Єву Маркес в телевізійній драмі «Новий Амстердам» (виробництво FOX) і з'явилася в одному епізоді серіалу «Секретні матеріали». У 2004 році вона зіграла Джазіру у фільмі «Ідальго» і Джессіку в «Венеціанському купці».

У 2009 році Зулейки запрошують в телесеріал «Залишитися в живих» (виробництво ABC), де вона грає загадкову Ілан в п'ятому сезоні. У шостому сезоні вона також повертається в ролі Ілани, але вже не як запрошена зірка, а як член основного акторського складу. У 2015 році знялася в третьому сезоні серіалу каналу Fox «Послідовники». У 2016 році Робінсон отримала одну з центральних ролей в серіалі виробництва Шонди Раймс «Все ще пов'язані».


ПостериІм’я:
11 грудня 2019
Ваш коментар