Антуан Рош


Antoine Roch

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Антуан Рош - французький оператор і продюсер. Свою кар'єру в кіно розпочав у середині 1970-х років в якості оператора, дебют відбувся у фільмі Жана-Поля Раппно «Дикун» (1975).

Після цього він відточував свою майстерність у кількох французьких короткометражних стрічках, але особливий злет його творчої кар'єри припав на 1990-і роки: за десятиліття він виступив оператором в понад 20-ти стрічках, серед яких драми Седріка Кана «Бар на рейках» (1991) і «Занадто багато щастя» (1994), документальний фільм про Майкла Джексона «Легенда» (1993), фільм Хервей Ле Ру «Велике щастя» (1993) та багато інших.

У другій половині 1990-х він працював над фільмом Мішеля Спінози «Відвези мене», мелодрамою Соландж Мартін «На грані», комедією Мартіна Дюговсона «Китайський портрет», стрічкою П'єра Рішара «Головою об стіну», фільмом Стефана Джусті «Чому не я?» та іншими.

На початку першого десятиліття нового століття Антуан Рош продовжив свою діяльність у фільмах «Час сексуального визволення» (2000), «Бог великий, а я маленька» з Одрі Тоту, «Закохайся в мене, якщо насмілишся» режисера Яна Самюеля, «Краса земна» Марка Еспозіто, «Принцеса Аврора» Нільса Таверньє, «Сімейний бізнес» Клауса Драксела - і це далеко не повний список картин, в яких брав участь Антуан.

Також його операторський талант можна оцінити в таких відомих фільмах, як «Картахена» з Софі Марсо та Крістофером Ламбертом, «Велика маленька Я» і «Великий примарний порятунок» Яна Самюеля, «Віва, Ріва!», бельгійській драмі Стівена Стрекера «Світ належить нам».

Останніми кінопроектами Роша в якості оператора на даний час стали комедія Сильвена Шоме «Мій Аттіла Марсель» (2013), сімейна комедія Мануеля Прадаля «Червоне таксі» (2014) з Жаном Рено і трилер Яна Гозлана «Ідеальний чоловік» (2015).

Крім операторської діяльності Антуан Рош з 2001 року займається продюсуванням короткометражних фільмів, серед яких «Мої приятелі» Анни Фасса і «Сержіо» Камілла Клевела. А також в 2010 році, працюючи оператором у фільмі «Велика маленька Я», Антуан спробував себе в якості актора, виконавши в ньому невелику роль.

Антуан Рош є членом спілки «AFC» («Association Française des directeurs de la photographie Cinématographique»).
Ім’я:
24 липня 2021
Ваш коментар