Тимур Родрігез


Тимур Родригез
Дата народження:
14 жовтня 1979

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Російський актор, музикант, теле і радіоведучий, учасник телепроектів КВВ і Comedy Club. 

Народився в Пензі, Росія. 

Вже в 12 років він виграв конкурс діджеїв як наймолодший учасник, а також намагався співати, і як не дивно, багатьом подобалося. Після закінчення школи він поступив в Пензенський Державний Педагогічний Університет ім. Белінського вчитися на викладача іноземних мов. Там він став одним з учасників легендарної команди КВВ "Валеон Дассон". 

Після закінчення університету Тимур приїхав у Москву, де влаштувався працювати на MTV. Потім став голосом Радіо Хіт-FM, але і цього йому було мало. Тому в 2004 році він відправився на конкурс молодих виконавців "Нова хвиля" в Юрмалу разом з Катериною Шемякіною, з якою вони складали дует "Міккі і Злата". На конкурсі його помітили продюсери Муз ТВ і через пів року запросили Тимура попрацювати ведучим. 

Зараз Тимур Родрігез, один з найпривабливіших екс-резидентів "Comedy Club", ведучий програм "Танці без правил"(ТНТ), "Бешенл джиографікс" (ТНТ) і "Зірки проти Караоке" (ТНТ), шоумен, музикант, ведучий і гуморист, продовжує розвиватися, беручи участь у всіляких цікавих проектах. 

У кіно дебютував роллю в фільмі "Запасний інстинкт" (2006).
Ім’я:
24 липня 2021
Ваш коментар