Анеліс Ретггер


Aneliese Roettger
Дата народження:
29 березня 1984

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Актрис, модель.

Місце народження: Нью-Хейвен, Коннектикут, США.

Народившись на території США, деякий час навчалася в Мексиці. До періоду навчання у середній школі, вчилася в приватних німецьких , англійських та іспанських школах. Тому вільно володіє іспанською мовою. З боку батьків має німецькі та ірландські коріння. Навчаючись у середній школі Скоттсдейла, Арізона, будучи поміченою однієї з моделей пробує себе на цьому терені. Вже до 21 року вона активно працювала моделлю для показів бікіні на телеканалі Estudio 2.

На початку нульових, а саме в 2004 році з'являється на телеекрані як епізодична актриса, а пізніше потроху виходить на більш високий рівень, граючи постійно красунь. Однією з перших ролей була героїня в одному з епізодів "У Філадельфії завжди сонячно". Далі її запрошують в різні кінофільми, однак часто або телевізійного формату, або ж маловідомі. Крім цього, дівчину можна було побачити і в сценічній постановці "Монологи вагіни".

У 2010 році бере участь у зйомках фантастичного фільму "Скайлайн", а в 2013 її можна побачити в пародійній стрічці "Дуже паранормальне кіно".
Ім’я:
20 червня 2021
Ваш коментар