Ребекка Ромейн


Rebecca Romijn
Дата народження:
06 листопада 1972

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Американська актриса і фотомодель.

І мати актриси (Елізабет Кёйзенга), і батько (Яп Ромейн) мають нідерландські коріння. Ребекка народилася в місті Берклі, штат Каліфорнія.

У Каліфорнійському університеті Ромейн вивчала вокал; тоді їй і надійшла перша пропозиція в модельному бізнесі. Заради цієї роботи Ромейн переїхала в Париж більше ніж на два роки. Ребекка була обличчям (і тілом) модного дому «Victoria's Secret». Вона також з'являлася на обкладинках найвідоміших журналів моди, включаючи Vogue, Harper's Bazaar і ELLE.

Першим появою на екрані Ребекка Ромейн зобов'язана телебаченню: в 1998 році на MTV вона вела програму «MTV's House of Style», а також в декількох телевізійних серіалах (в тому числі в «Друзях»).

У 2000 році до Ромейн приходить популярність: вона з'являється в ролі синього мутанта Містик (Mystique) в комікс-екранізації Брайана Сінгера «Люди Ікс». Ромейн виконала цю роль ще двічі: у вкрай успішному сіквелі «Люди Ікс 2» і завершальному трилогію фільмі «Люди Ікс: Остання битва».

Режисер Брайан Де Пальма запросив актрису на головну роль в свій фільм «Фатальна жінка». Гра Ромейн в цій подвійній ролі Лори Еш і Лілі в неймовірно плутати, еротичному і жорстокому детективі була відзначена практично всіма критиками.
Постери
Ім’я:
03 березня 2021
Ваш коментар