Емі Раян


Amy Ryan
Дата народження:
30 листопада 1969

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Американська актриса і продюсер.

Емі Райан народилася 30 листопада 1969 року в Квінсі, штат Нью-Йорк, США. Вже з малих років дівчинка разом з сестрою почала заробляти розвезенням ранкових газет. Емі закінчила в 1987 році Нью-Йоркську старшу школу сценічного мистецтва, після чого дебютувала в театрах Нью-Йорка. Через шість років вона стала часто з'являтися на Бродвеї. Також вона відвідувала Stagedoor Manor Performing Arts Training Center Двічі отримувала номінацію на театральну премію "Тоні" за ролі в постановках "Дядя Ваня" в 2000 році і "Трамвай „Бажання“" в 2005 році.

Дебют в кіно для Райан відбувся в 1990 році з невеликої ролі в серіалі "Як обертається світ".

За 90-ті роки актриса встигла знятися ще в кількох маловідомих серіалах, таких як "Квантовий стрибок" і "Швидка допомога", а також в 20 епізодах серіалу "Гола правда".

З 2003 року Емі почала брати участь в серіалі "Прослушка", де також залишилася на 20 епізодів.

У 2005 році були перші більш-менш відомі стрічки актриси. Ними стали "Капоте" Беннета Міллера і "Війна світів" Стівена Спілберга.

Двома роками потому виходять ще кілька цікавих картин, де взяла участь Райан. Це були "Закохатися в наречену брата" і "Прощай крихітко, прощай". За останню вона була номінована на "Оскар" за "Кращу жіночу роль другого плану".

У 2008 році Емі взялася за ще один серіал – цього разу за "Офіс", де протрималася 17 епізодів. У тому ж році згадаємо фільм "Підміна".

Період з 2013 по 2016 року став вельми успішним і продуктивним в кар'єрі Райан. У цей час вийшли такі стрічки, як "План втечі", "Бьордмен", "Шпигунський міст", "Афера під прикриттям".

Емі Райан одружена на Еріку Словині. У пари одна дочка.Постери
Ім’я:
26 липня 2021
Ваш коментар