Деббі Раян


Debby Ryan
Дата народження:
13 травня 1993

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

 Американська актриса і співачка.

Деббі Райан народилася в Алабамі. Її батько, Джон Райан, був військовим, і в дитинстві сім'я часто подорожувала по Європі. Велика частина дитинства пройшла в Німеччині, де батько працював на американській базі. В цей час вона виступала в різних гуртках самодіяльності, співала в церковному хорі і театрах, вивчала німецьку мову. У 2003 році сім'я повернулася до Техасу, де Деббі продовжила творчу діяльність. У школі Деббі показувала відмінні успіхи, займаючись в шаховому гуртку, за що постійно піддавалася глузуванням однокласників.

У 2007 знялася в першому телевізійному проекті Barney: Let's Go to the Firehouse, а в 2008-2011 - в сіквелі популярного ситкому «Все тіп-топ, або Життя Зака ​​і Коді» - «Люкс життя на палубі» ( роль Бейлі Піккетт). Після цього її стали запрошувати в ряд проектів і на ролі у фільмах. Творчими кумирами Деббі є її брат, з яким вона складає музичні композиції, і Бренда Сонг.

Особисте життя.

Є християнкою. Грає на гітарі, фортепіано і на клавішних. З 2013 по 2014 рік зустрічалася з барабанщиком групи Twenty One Pilots Джошем ДаномПостери
Ім’я:
17 червня 2021
Ваш коментар