Ріхард Заммель


Richard Sammel
Дата народження:
13 жовтня 1960

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

 Німецький актор.

Народився в Гейдельберзі. Вивчав драму і музику в Хільдесхайм, ФРН. Після закінчення, з 1981 року - актор міського театру Хільдесхайма. З 1983 року - у Франції. Закінчив акторські та режисерські курси в Екс-ан-Провансі, Франція. Продовжив навчання акторській майстерності в школі Сюзан Страсберг і Франчески Де Сапіо в Римі, Італія. З 1989 року працював з театральним режисером Джорджо Барбер в Римі, Італія. У 1993 році повернувся з Італії в Париж. Грав на сценах театрів Франції, Канади, Австрії, Німеччини, Великобританії.

Дебют в кіно відбувся в 1991 році в італійському трилері режисера Мікеле Соаві «Секта», в якому Ріхард зіграв водія вантажівки. У 1998 році зіграв у фільмі «Таксі» ватажка банди гастролерів грабіжників банків на «Мерседесах». У 2000 році зіграв в австрійському телесеріалі «Комісар Рекс» (Серія 06x12 Das Millionenpferd) представника товариства охорони тварин Йоханна Седлічка. Міжнародну популярність здобув після виконання ролі Вернера Рахтмана у військовій драмі американського режисера Квентіна Тарантіно «Безславні виродки» (2009). Активно знімався у фільмах і телесеріалах французьких, італійських і німецьких кінематографістів. Французький варіант вимови - Рішар Саммел.

З 2014 року грає роль Томаса Ейхорста в серіалі Гільєрмо дель Торо «Штам». У 2015 році за участь в ньому був номінований на премію «Сатурн» в категорії «Кращий телеактор другого плану».

Вільно володіє англійською, французькою та італійською, відносно вільно говорить на іспанською. В даний момент (з 2007 року) живе в Берліні зі своєю подругою і сином, також має апартаменти в Парижі. У актора також є 2 дочки від попередніх стосунків.
Ім’я:
23 липня 2021
Ваш коментар