Родріґо Санторо


Rodrigo Santoro
Дата народження:
22 серпня 1975

Рейтинг персони

9.5 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

Бразильський актор. 

Народився в Петрополісі, Ріо де Жанейро, Бразилія. 

Приїхавши в Ріо, не знаючи місто і не маючи там близьких друзів, він жив в небезпечних трущобах в Копакабані, а через місяць став знімати кімнату. Незабаром йому запропонували першу невелику роль в новелі "Око за око". У 19 років (1994 рік) він уклав контракт з Глобо на зйомки в теленовелі "Моя рідна земля", і нарешті зміг найняти квартиру в Леблоні. 

Одночасно він вчився в університеті на факультеті реклами. Деякий час йому йому вдавалося поєднувати роботу і навчання, але 1996 році, коли йому був 21 рік, він залишив університет, щоб присвятити себе своїй першій серйозній ролі. А в 23 роки, зігравши вже в 5 теленовелах і вважаючись одним з найяскравіших відкриттів на Бразильському телебаченні, він отримав роль Фрея Малтуса в серіалі "Hilda Furacao". 

У 2001 році знявся в драмі "Безумство" в ролі наркомана і отримав головний приз Бразильського національного кінофестивалю за кращу чоловічу роль. Санторо відомий по фільмах "Ангели Чарлі: Лише вперед", "Реальна любов", "300" і своєю роллю в третьому сезоні популярного серіалу "Залишитися в живих".Постери
Ім’я:
24 червня 2021
Ваш коментар