Алісія Санс


Alicia Sanz
Дата народження:
10 квітня 1988

Рейтинг персони

9.4 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 16

Біографія

Актриса Алісія Санс народилася 10 квітня 1988 року в іспанському місті Сеута. Зацікавилася акторською професією в дуже ранньому віці, відвідувала танцювальні та акторські класи в Драматичному Центрі Сеути. Свою першу головну роль виконала у віці 8 років, після чого не припиняє вдосконалювати свій талант.Після закінчення школи в 2006 році перебралася в Мадрид для подальшого навчання акторській професії в студії Juan Carlos Corazza, в якій, до слова, осягав ази професії володар премії Оскар Хав'єр Бардем.

Вперше на телеекранах Алісія з'явилася в невеликій ролі іспанського серіалу «Любов за часів переворотів». Після цього брала участь у двох іспанських короткометражних стрічках Начо Бласко і Хосе Енджел Лазаро і знімалася в епізодах серіалу «Акваріум Єви». Успіх прийшов до акторки після виконання однієї з головних ролей (Лусії Елізондо Кортес) в популярному телевізійному серіалі «Хижаки» («Gavilanes»). Паралельно з цим серіалом Алісія зайнята ще в одному - «Бандолеро», де вона виконує роль Марії Ортега. А через рік знімається в комедійному серіалі «Задом назовні».

У 2012 відбувся дебют Алісії Санс в якості актриси кінематографа. Режисер Мігель Ларрайя запросив Алісию на головну роль у своєму фільмі жахів «Вечірка», світова прем'єра якого відбулася в квітні 2013 року.Постери
Ім’я:
15 червня 2021
Ваш коментар