Катерина Саприкіна

Увійти через
Реєстрація
 

Катерина Саприкіна
 
Катерина Саприкіна (Екатерина Сапрыкина)
Дата народження: 05 вересня 1994 1994-09-05
Біографія
 

 Катерина Саприкіна народилася 5 вересня 1994 року в Сімферополі. З 3 років Катя займалася художньою гімнастикою, проте за станом здоров'я їй довелося піти зі спорту. У 2015 році закінчила режисерсько-акторський факультет Кримського університету культури і мистецтв, відучившись в майстерні Народного артиста України Шітовалова Валерія Вікторовича.

У 2015 році стала моделлю агентства Russianmodelsmanagement. Працює моделлю для творчих і комерційних проектів, знімається для каталогів і журналів. У 2016 році стала учасницею регіонального конкурсу краси «Битва моделей-2016», де посіла третє місце і отримала титул Друга віце-міс модель Крим 2016. У тому ж році взяла участь в регіональному конкурсі «Снігова Королева Криму 2016-2017», де стала переможницею в одній із найпрестижніших номінацій - Топ-модель Криму 2016-2017.

У кіно почала зніматися з 4 курсу. Дебютом стала епізодична роль в серіалі Віталія Павлова «Кримська сакура». Молодій актрисі вдалося попрацювати з такими відомими акторами, як Юлія Снигирь, Антон Макарський, Михайло Пореченков. Паралельно знялася в серіалі Сергія Комарова «Ці очі навпроти» в ролі шанувальниці Валерія Ободзінского. У тому ж році встигла попрацювати актрисою дубляжу головну героїню в серіалі Валентина Донскова «Навчи мене жити» виробництва кінокомпанії Amalgamastudio.

2016 році була задіяна у зйомках продовження вже полюбився телеглядачам проекту «Пляж. Жаркий сезон », отримавши роль Лики Коротко. Режисером проекту став Леонід Белозорович. Колегами на майданчику виступили Павло Делонг, Єгор Дронов, Кирило Каганович. Вихід кінокартини запланований на 2017 рік.

У 2017 році взяла участь в зйомках нового проекту першого каналу «Гра з вогнем» кінокомпанії AmalgamaStudio. Партнерами актриси стали Олег Карасьов і Заслужений артист Росії Володимир Селезньов.

Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
10.0 / 10 Голосів: 2
Коментарі
 
Ім’я
23 квітня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговоренняfk tw