Том Шиллінґ


Tom Schilling
Дата народження:
10 лютого 1982

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Німецький актор, оператор і продюсер.

Том Шилінг народився в Берліні, Східна Німеччина (зараз це столиця Німеччини), де і виріс у родині картографів. Майбутній актор відвідував заняття в Гімназії Джона Леннона. Саме там Тома знайшов режисер Томас Хайс для п'єси, через що хлопець почав виступати в постановках Берлінського ансамблю. Шилінг мріяв стати художником, але все ж продовжив займатися грою на сцені й у кіно.

Дебютував актор у кінематографі в 1988 році з невеликої зайнятості в міні-серіалі "Час правди".

Перший по-справжньому масштабний проект у кар'єру Тома прийшов у 2004 році. Тоді німець зіграв у відмінному фільмі режисури Денніса Ганзеля під назвою "Академія смерті".

Протягом 2013-2014 років Шилінг узяв участь у створенні досить якісної та популярної картини "Хто я" Барана бо Одара (2014), а також у створенні 3 епізодів міні-серіалу "Наші матері".

У проміжку часу між 2015 і 2018 роками фільмографію актора поповнили такі стрічки, як "Жінка в золотому" Саймона Кертіса (2015) та "Робота без авторства" Флоріана Хенкеля фон Доннерсмарка (2018).

Том Шилінг перебуває у стосунках із асистенткою режисера Анною Мозебах. У них є дочка та син. Також актор має дитину від попередніх зв'язків.Постери
Ім’я:
24 червня 2021
Ваш коментар