Марі-Жанна Сереро


Marie-Jeanne Serero

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Марі Жанна Сереро - французька композитор. У віці 12 років відвідувала лекції в Паризькій Консерваторії. За час навчання отримала нагороду «Médaille de Solfège spécialisé» і три головних призи в сфері гармонії і оркестровки.

У 1990 році Марі Жанна стає помічницею Крістіана П'єра-Еда в Консерваторії Парижа. У 1993 році вона перебуває у викладацькій групі оркестру Вищих фахівців «Sound». Через кілька років (у 1997) Сереро служить викладачем з вокалу та асистентом співочого класу Сержа Запольськи. В цей же час починає співпрацювати з різними музикантами та виконавцями камерної музики, в числі яких: Дідьє Ловкун, Ростропович, Крістіан Еда-П'єр, Фонтанароса і багатьма іншими.

Зараз свій час присвячує створенню оркестрових композицій та написанню саундреків до кінофільмів. Є запрошеною гостею на кінофестивалях. За свою творчу кар'єру з 2003 року Сереро сотворила музичні теми до 9 кінокартин. Вперше її музику можна було почути в короткометражних фільмах Феліції Дютертрі «Good luck Mr. Grosky »і« De tour »Джаліль Леспер. У 2005 році Марі написала музику до російсько-швейцарської документальної драми «Кхокха: Голуб з Чечні» режисера Еріка Бергкраута. Продовжуючи співпрацювати з тим же режисером у 2008 році вона створює саундтрек до документальної стрічки «Лист до Анни» про історію вбивства російської журналістки Анни Політковської. В 2010 музика Сереро звучить в біографічній драмі французького режисера Рене Фере «Сестра Моцарта». А в 2013 її композиції стають музичною темою у дебютній режисерській роботі Гійома Гальєні - комедії «Я, знову я і мама».
Ім’я:
14 червня 2021
Ваш коментар