Джейн Сеймур

Увійти через
Реєстрація
 

Джейн Сеймур
 
Джейн Сеймур (Jane Seymour)
Дата народження: 15 лютого 1951 1951-02-15
Біографія
 

Американо-британська акторка і продюсер.

Джойс Пенелопа Вільгельміна Франкенберг (вона же Джейн Сеймур) народилася 15 лютого 1951 року в місті Хейз поблизу Лондона, Мідлсекс, Англія, Великобританія, у родині медсестри Мікі й акушера Джона. Майбутня акторка навчалася в Художній освітній школі в Трінгу, графство Гертфордшир.

Дебют Джейн в кіно був у 1969 році з фільму "О, що за чудова війна". Через 4 роки Сеймур знялася в картині "Живи і дай померти".

1982 рік для акторки запам'ятався тим, що вона отримала "Золотий глобус" як "Найкраща акторка міні-серіалу або фільму на ТБ" за шоу "На схід від раю".

У 1989 році Джейн знову двічі номінувалася на "Золотий глобус". У тих же номінаціях за стрічку "Жінка, яку він любив" і міні-серіал "Війна і спогад" цього разу вона програла. За останній проект через рік Сеймур знову номінувалася на ту ж нагороду.

Однією з найвідоміших ролей акторки став персонаж Доктора Квінн в однойменному серіалі. Вона взяла участь у 149 епізодах шоу, а також отримала 4 номінації на "Золотий глобус", один з яких усе-таки забрала собі. Унаслідок цього для неї в 1999 році заклали зірку на Алеї слави в Голлівуді.

У Період з 2004 по 2005 роки Джейн зіграла у фільмах "Непрохані гості", "Побачення наосліп" (обидва 2005), і в серіалі "Таємниці Смолвіля" (6 епізодів).

Протягом 2011-2016 років Сеймур узяла участь у картинах "Спочатку любов, потім весілля" і "П'ятдесят відтінків чорного". За останню акторка отримала номінацію на "Золоту Малину" за "Найгіршу жіночу роль другого плану".

Джейн Сеймур була чотири рази заміжня: за режисером Майклом Аттенборо, Віктором Джеффрі Пленером, Девідом Флінном (двоє дітей), за актором Джеймсом Кічем (двоє дітей).

Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
0 / 10 Голосів:
Коментарі
 
Ім’я
26 травня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговоренняfk tw