Олексій Шапарєв


Персона - Олексій Шапарєв
Like
Дата народження:
13 травня 1974

Рейтинг персони

5.6 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 25

Біографія

Олексій Шапарев - український кінорежисер, сценарист і актор. Народився 13 травня 1974 року. П'ять років (з 1992 по 1997) навчався основам кіновиробництва в стінах Санкт-Петербурзького Інституту кіно і телебачення. З 2000 року впродовж чотирьох років обіймав пост директора творчого бюро «ElvisPelvis». Після цього три роки працював креативним продюсером в компанії Мюнхен Київ «Даймонд філм».

У 2008 році відбувся дебют Шапарева як автора сценарію для анімаційного фільму «Аринка в країні казок», який був знятий на замовлення компанії «Російський фільм».

У 2009 році Олексій заснував студію дитячих і юнацьких фільмів («ДіЮф») імені А. А. Ханжонкова. У тому ж 2009 році він став виконавчим продюсером творчого об'єднання «MMG TV & FILMS». З 2011 року Шапарев є керуючим компанії «Praktika.pro», яка займається виробництвом, рекламою і постпродакшном кінопродуктів.

У 2012 році Олексій став автором ідеї, а згодом і режисером українського анімаційного серіалу «Ескімоска» про пригоди маленької Ескімоски, яка зі своїми друзями виловлюють з арктичних вод різні невідомі їм предмети і намагаються знайти їм потрібне застосування. Взимку 2014 на українські екрани вийшла комедійна стрічка «Київський торт», яку Шапарев зняв за власним сценарієм. У головних ролях фільму знялися молоді, актори, що подають надію - Дмитро Ступка (який продовжує знамениту акторську династію), Діана Сиротіна та Валентин Томусяк.

Зараз в планах Олексія робота відразу над трьома проектами, про які він поділився в одному зі своїх інтерв'ю. За словами самого Шапарева незабаром він випустить чотирисерійний фільм «Цариця Дніпра», над сценарієм якого він працював разом з відомою українською письменницею Ірен Роздобудько. Стрічка буде знята в жанрі пригодницького детектива, головна героїня якого - дочка начальника розшуку в Санкт-Петербурзі займається приватним пошуком викрадених креслень першого авіаносця.

Ще одним проектом став 16-серійний телевізійний фільм про рибалок, які не покидають надії зловити рибу, в якій захований великий діамант. Авантюрна стрічка називатиметься «Рибалки», а в головних ролях знімуться Сергій Романюк, Георгій Мартиросян і Михайло Грубо. Пілотний випуск вже встигли відзняти і продемонструвати два роки тому.

Третім проектом стане анімаційний серіал «Таємниця Дому сеньйора Бернуллі», який буде знятий з використанням 3-D технологій та залученням послуг закордонних професіоналів. Кожна з 16 серій триватиме близько 6 хвилин, в яких головний герой - російський мафіозі буде здійснювати спроби вкрасти головну коштовність в домі сеньйора Бернуллі - величезне «Яйце Фаберже». Однак його планам завадять домашні улюбленці - кішка сіамської породи - Терпсихора і собачка чихуахуа Фрегат.Ім’я:
07 липня 2020
Ваш коментар
Гость
Гость 03 лютого 2017 17:05
0
Аферист конченый!! Не давайте ему не копейки! Свяжитесь с людьми, с которыми оно и его дружок Андрей Корниенко работало - пусть расскажут!! Это 2 таксиста конченых!
.
Гість-Східняк
Гість-Східняк 25 січня 2017 12:54
0
Здоровья, наснаги, творчих успіхів та вдячних глядачів Вам режисере!
.
Гость
Гость 30 травня 2015 21:02
0
Бездарщина, отстой,как и фильм его Гвардия
.
Гость
Гость 25 травня 2015 20:49
0
Даун , а не кинорежиссер
.