Мартін Шин


Martin Sheen
Дата народження:
03 серпня 1940

Рейтинг персони

7.5 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

Американський актор. 

Батько американського актора Чарлі Шина. Справжні ім'я і прізвище - Рамон Естевес. Народився в Дейтоні, штат  Огайо.

Унікальний самобутній актор, справжній самородок, що не здобув спеціальної освіти, Шин привернув до себе увагу в 1964 р., зігравши в гучному бродвейському спектаклі "Мову йшла про Розу" (у 1968 р. постановка була перенесена на екран). Його "університетами" була робота двірником, посильним, продавцем газованої води. Часте спілкування з різними людьми розвинуло в нім не пародійні здібності, як це могло б статися з актором комедійного дарування, а уміння проникати в тонкі нюанси людської психології. 

На телебаченні він дебютував стрічкою "Діти заводять дітей", а в кіно по власному сценарію поставив фільм "Каденція" (1990). Звернення до нового ремесла було частково і вимушеним. Річ у тому, що на екрані Шину не дуже щастило. У своїй першій роботі - віртуозно виконаному образі садиста, що тероризує з приятелем цілий вагон поїзда метро в "Інциденті" (1967), актор зумів створити вельми вражаючий образ. Після цього він з'являвся маніяком-збоченцем в безкінечних варіаціях "Лоліти, що зустрічає психопата" (як, наприклад, у фільмі "Дівчинка, що живе вниз по вулиці", 1976).

Лише один режисер побачив всю багатогранність дарування цього актора: Ф. Ф. Коппола зняв Шина в одній з центральних ролей знаменитого "Апокаліпсису сьогодні" (1979).  

У 2001 році отримав премію "Золотий глобус" за роль в телесеріалі "The West Wing".Постери
Ім’я:
03 серпня 2021
Ваш коментар