Брук Шилдс


Brooke Shields
Дата народження:
31 травня 1965

Рейтинг персони

8.5 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

Американська актриса і продюсер. 

Народилася у Нью-Йорк Сіті, Нью-Йорк, США. Повне ім'я - Брук Кріста Камілл Шилдс

Мати Брук - актриса і модель Террі Шилдс - жінка вольова і владна, з самого народження Брук вирішила, що її дочка неодмінно повинна стати кінозіркою. У віці одинадцяти місяців Брук разом зі своєю матір'ю вперше з'явилася на подіумі і знялася в рекламі мила. З тих пір вона брала участь в різних рекламних роликах. 

У 9 років Брук дебютувала в кіно в стрічці "Holy Terror", а потім зіграла у Луі Малля в картині  "Чарівне дитя" ("Pretty Baby"), яка отримала Золоту пальмову гілку кінофестивалю у Каннах. Потім були ролі в ставших популярними фільмах, таких як "Безкінечна любов" (1981) Франка Дзеффіреллі і "Блакитна лагуна" (1980). Брук назвали "обличчям 80-х". Її портрет став з'являтися на обкладинках найпрестижніших видань. 

Випускниця Прінстона, Шилдс завжди захоплювалася театром. Після блискучого закінчення університету Шилдс дебютувала на Бродвеї в хітовому мюзиклі "Grease". За цю роль в 1994 році за видатний дебют на Бродвеї Брук отримала престижну премію Theatre World Award. Після цього актриса грала в мюзиклах "Чикаго", "Дивне місто", "Кабаре", роль в яких принесла їй утішні відгуки критиків. 

У другій половині дев'яностих років справи в кіно у Брук Шилдс йшли не дуже добре. Проте в 1996 році Шилдс прославилася завдяки телевізійному шоу "Непередбачувана Сьюзан" (1996-2000, дві номінації на премію "Золотий глобус"). Її стали все частіше запрошувати в крупнобюджетні голлівудські фільми, причому в основному на головні ролі. Однією з таких картин стала романтична комедія "Неодружений" (1999) режисера Гері Сіньора з Крісом О'Доннеллом в головній ролі. У тому ж році вийшов фільм Джеймса Тобака "Чорне і біле". 

Знімалася в таких фільмах і серіалах як "Чоловік напрокат" (2004), "Хана Монтана" (серіал, 2007-2009), "Пакувальник" (2007), "Північний експрес" (2008), "Помадні джунглі" (серіал, 2008-2009), "Помста пухнастих" (2010) та інші.
Ім’я:
21 червня 2021
Ваш коментар