Гарі Шор


Персона - Гарі Шор
Like
Gary Shore

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

Гарі Шор - кінорежисер і продюсер з Ірландії. Народився в Артейні (Північній частині Дубліна). Він вивчав кіномистецтво в «GMIT» і «IADT» в Ірландії, а також осягав ази образотворчого мистецтва в «Central Saint Martins» в Лондоні. До того як приступити до створення художнього кіно, Шор працював комерційним директором для великих всесвітньо відомих брендів.

У 2006 році Гарі Шор став режисером короткометражного фільму жахів «The Draft». Також він виступив одним з продюсерів (разом з Шейн Каллен) своєї дебютної стрічки. Загальну увагу до своєї персони Гарі залучив у 2009 році, коли створив трейлер до фільму «The Cup of Tears», що згодом призвело Шора до підписання контракту зі студією «Working Title Films», а згодом і з компанією «Universal».

Саме на студії «Universal» Гарі Шор створив свій перший повнометражний фільм - фантастичну картину «Дракула». Спочатку представники студії «Universal» доручили займатися режисурою австралійцю Алексу Пройасу, а зйомки повинні були проходити в Австралії. Але через занадто високий бюджет процес створення призупинили, і Прояс покинув проект. Взимку 2012 Гарі Шор розпочав переговори зі студією з приводу його участі у фільмі в якості нового режисера, в травні 2013 року було офіційно оголошено, що режисером стане Шор, а зйомки триватимуть кілька місяців, починаючи з серпня 2013 року. Зйомки проходили в Північній Ірландії, а на головну роль був запрошений британський актор Люк Еванс. Прем'єра його дебютної стрічки довго переносилася, її дати відтягалися і зміщувалися назад, і, врешті-решт, перший показ відбувся 1 жовтня 2014 року в США.Ім’я:
11 серпня 2020
Ваш коментар