Антон Сілаєв


Антон Силаев

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

 

Російський композитор, музикант і виконавець. 

Професійний трубач з вищою музичною освітою, Антон закінчив музичну школу по класу електрогітари. Самостійно навчився грі на різних  інструментах у тому числі етнічних, духових: калюка, жалійка, японські флейти, арабський аргуль, австралійський діджеріду, латиноамериканські флейти, духові гармошки, блок-флейти та ін. 

В 2003 вийшов диск "Mixing point Москва" на студії "Manas Records". Це етно-електронний проект з участю С.Старостіна, Shobha Joshi, Mashrab Shierdil, Moiramo, Karina Moller

В 2005  вийшов диск з "Музикою космічних водолазів" як додаток до книги Леоніда Тішкова "Водолази 3" у видавництві "Гаятрі",  також в 2005 працював  з Дживаном Гаспаряном, внаслідок чого вийшов 20 хвилинний диск  для компанії Арарат. 

До теперішнього часу написав музику більш ніж до 10 документальних фільмів і 5 художніх фільмів. Перший фільм  -  "Час жнив" режисера Марини Разбежкіної   - отримав 16 винагород і призів в Греції, Росії, США, Франції та інших країнах, у тому числі і за музику. Картина  "Яр" того ж режисера отримала приз ім. М.Тарівердієва "За кращу музику до фільму"  на престижному російському фестивалі "Кінотавр-2007".  
Ім’я:
26 липня 2021
Ваш коментар