Бред Сілберлінг


Brad Silberling
Дата народження:
08 вересня 1963

Рейтинг персони

6.5 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

Американський режисер, сценарист і продюсер. 

Народився у Вашингтоні, округ Колумбія, США. 

Професійну освіту він здобув в кіношколі університету Південної Каліфорнії в Лос-Анджелесі, але свою кар'єру почав ще в час навчання, отримавши в 1986 році працю в знімальному гурті дитячої телепередачі. 

Знятий Бредом Сілберлінгом за власним сценарієм короткометражний фільм "Repairs" привернув увагу керівників студії Universal. Проте ігровим кінопроектом його робота для студії не завершилася, початкуючого кінематографіста помітив відомий телепродюсер Стівен Бочко і залучив його в якості постановщика. 

Бред Сілберлінг з успіхом знімав епізоди для різних телесеріалів, і через якийсь час їм зацікавився Стівен Спілберг. Він дав Сілберлінгу можливість дебютувати в кіно, поставивши повнометражний дитячий фільм "Каспер" ("Casper", 1995). Касовий успіх цієї картини дозволив режисерові звернутися до серйознішого проекту — він ставить драматичну картину "Місто Ангелів"("City of Angels", 1998). 

Потім він продовжує роботу на телебаченні, а в 2002 році Бред Сілберлінг знімає мелодраму "Миля Місячного Світла" ("Moonlight Mile").
Ім’я:
22 червня 2021
Ваш коментар