Джессіка Сімпсон


Jessica Simpson
Дата народження:
10 липня 1980

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Американська акторка, співачка і продюсер.

Джессіка Енн Сімпсон народилася 10 липня 1980 року в Абілліні, штат Техас, США, у родині домогосподарки Тіни та психолога і священика Джозефа Сімпсонів. У Джесіки є сестра Ешлі. Сімпсон короткий час відвідувала Старшу школу Дж. Дж. Пірса, але кинула навчальний заклад через те, що почалася музична кар'єра. Уже з ранніх років яскраво проявився співочий талант акторки, вона ходила на різні прослуховування і навіть була учасницею церковного хору. Джесіку помічали різні продюсери й лейбли, і з часом сцена стала для неї справжнім другим домом. Саме музику можна вважати основною діяльністю Сімпсон протягом усього життя.

Дебют акторки в кінематографі відбувся в 2002 році з кількох епізодів серіалу "Шоу 70-х".

Період із 2005 по 2007 роки в кар'єрі Джесіки запам'ятався багатьма цікавими фільмами, серед яких варто відзначити "Дурні з Хаззарду" (2005), "Побачення моєї мрії" (2006), "Блондинка з амбіціями" (2007).

2008 рік був досить активним для Сімпсон, адже тоді вона взяла участь у таких картинах, як "Секс Гуру" й "Кінозірка в погонах".

Джессіка Сімпсон була заміжня за музикантом Ніком Лаші, а зараз перебуває у шлюбі з регбістом Еріком Джонсоном. У пари є дочка Максвелл і син Ейс.
Ім’я:
05 серпня 2021
Ваш коментар