Дуглас Сміт


Douglas Smith
Дата народження:
22 червня 1985

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Канадський актор і композитор.

Дуглас Александр Сміт народився 22 червня 1985 року в Торонто, провінція Онтаріо, Канада, у сім'ї вчительки Териї Остер і сценариста, режисера і продюсера Моріса Сміта. Разом з Дугласом в сім'ї було ще двоє синів і одна донька. Крім гри в кіно, Сміт має музичну групу "Alaskan Summer" разом зі своєю дівчиною Ештон Лансфорд.

Дебют актора в кінематографі відбувся в 1996 році з епізодичної ролі в серіалі "Секретні матеріали". Уже через два роки йому пощастило зіграти невелику роль у фільмі Х'ю Вілсона "Вибух з минулого".

Наступна велика робота в кар'єрі Дугласа з'явилася тільки в 2004 році, коли він взяв участь у створенні картини Джо Нуссбаума "Нічна тусовка". Після цього Сміт пропав з великих проектів майже на десять років.

2013 і 2014 роки для актора запам'яталися ролями другого плану в стрічках Тора Фройденталя "Персі Джексон і Море чудовиськ" і Стайлза Уайта "Уіджа: Дошка Диявола".

Протягом 2015-2016 років у фільмографії Дугласа з'явився фільм "Термінатор: Генезис", а також серіал "Вініл" (3 епізоди).
Ім’я:
02 серпня 2021
Ваш коментар