Саймон Дж. Сміт


Simon J. Smith

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Саймон Дж. Сміт - англійський аніматор, режисер, художник-постановник, а також актор озвучування на студіях «DreamWorks Animation» і «PDI». Сміт почав співпрацювати зі студіями «PDI» і «DreamWorks» в 1997 році в якості художника оформлювача в відділення ігрового кіно. Як людина з великим досвідом роботи Сміт виступив керівником анімаційного відділу на студії «PDI / DreamWorks» під час роботи над створенням їх першого повнометражного анімаційного мультфільму «Мураха Антц». Також він працював в якості художника-аніматора в мультфільмах «Втеча з курника» і двох перших частинах «Шрека».

Сміт почав свою кар'єру в Лондоні, де працював на студії «SVC Television», займався редакторською діяльністю на студії візуальних ефектів «Framestore» і в компанії «VTR», де організував свій власний відділ, що займається створенням проектів в технології 3D. До приходу на студію «PDI / DreamWorks» Сміт служив в якості супервайзера CG в компанії «The Mill», де брав участь у створенні реклами для всесвітньо відомих брендів «Honda», «VW Polo», «Volvo» і «Nike».

У 2003 році Саймон Дж. Сміт дебютував як режисер анімаційного фільму, створивши у співпраці з компанією «Universal Studios» короткометражний мультфільм «Шрек 4-D». Ще в першому «Шреку» Саймону запропонували озвучити одного з персонажів, цю практику він продовжив і в 16-хвилинній короткометражці. У 2004 році під режисурою Сміта вийшла ще одна 10-хвилинна короткометражка із серії «Шрека» - «Кумир Тридев'ятого Королівства».

Дебютним повнометражним проектом для Саймона Дж. Сміта став мультфільм «Бі Муві: Медова змова», створений ним у співпраці з режисером Стівом Хікнером. Ця картина була учасником різних міжнародних кінофестивалів, де отримала велику кількість номінацій і нагород, в числі яких номінації на «Золотий глобус», «Nickelodeon Kids 'Choice Awards», «Енні» та нагороди від Гільдії кінопродюсерів США. У цьому мультфільмі голосом Саймона також заговорив персонаж Truck Driver.

На початку 2010-х років Сміт виступив як режисер короткометражної 16-хвилинної анімаційної стрічки «Мегамозок: Кнопка загибелі», після чого приступив до створення наступного повнометражного проекту - спін-офф серії анімаційних фільмів «Мадагаскар», пригодницького мультфільму «Пінгвіни Мадагаскару», який вперше вийшов на екрани в листопаді 2014 року. Разом з Саймоном Дж. Смітом над режисурою і сценарієм працювали Ерік Дарнелл (один з творців попередніх мультфільмів «Мадагаскар»), Брент Саймонс і Алан Дж. Скулкрафт (які писали сценарій до мультфільму «Мегамозок»).

Крім цього Сміт відомий як творець відео на композицію «Go West» для англійського електро-поп гурту «Pet Shop Boys», а також він отримав нагороду «Gold Leaf Award» за режисерську роботу в 3D «West Lites».
Ім’я:
25 вересня 2021
Ваш коментар