Андрій Соколов


Андрей Соколов
Дата народження:
13 серпня 1962

Рейтинг персони

9 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 6

Біографія

Російський актор, режисер і продюсер. 

Народився в Москві. У 1986 році він закінчив Московський авіаційно-технологічний інститут. У 1990 році, після закінчення театрального училища імені Б.В.Щукіна, став актором Московського театру імені Ленінського комсомолу. 

Перша значима зустріч з кінематографом відбулася у Андрія Соколова вже в 1987 році, якось студент другого курсу Щукінського училища поїхав проводжати на кіностудію ім. Горького дівчину, де в кулуарах і був помічений режисером В. Макаровим і був запрошений на проби кінокартини "Вона з мітлою, він в чорному капелюсі". Проби закінчилися успіхом для Андрія Соколова, а фільм став дебютом. У 1988 році, зіграв роль, Сергія, в знаменитому фільмі Василя Пічула "Маленька Віра" - роль в цьому фільмі зробила його по справжньому знаменитим. 

Серед інших помітних робіт актора - фільми Віктора Сергеєва "Кат", "Дивні чоловіки Семенової Катерини" і "Любов, передвістя печалі", картина Володимира Басова "Безодня. Круг сьомий", фантастична стрічка Ельдара Рязанова "Передбачення", трагікомедія Георгія Юнгвальд-Хількевіча "Мистецтво жити в Одесі". 

Як не дивно, професія режисера також манила Андрія Соколова, і в 1997 році збулася ще одна мрія Андрія – він закінчив вищі курси режисерів і сценаристів. Після закінчення режисерських курсів Андрій Соколов поставив спектакль "Ліжко". 

У 2007 році Андрій Соколов приступив до зйомок своєї дебютної кінокартини під назвою "Артефакт".
Ім’я:
16 червня 2021
Ваш коментар
Наталья
Наталья 21 червня 2009 11:56
0
Це мій найкращий актор,і фільми з його участю я дивлюсь з захопленням
.