Райан Спен


Ryan Spahn
Дата народження:
18 червня 1980

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Райан Спен народився в американському місті Вілмінгтон штату Делавер 18 червня 1980. У світі кінематографа Райан відомий як актор, сценарист і продюсер. У ранні роки з родиною переїхав до міста Трой в Мічигані, де і навчався в школі. Паралельно зі шкільними заняттями, хлопчик брав уроки в Школі Мистецтв Interlochen Arts Academy. Після завершення навчання, Спен кілька років працював у театрі й рекламному бізнесі, до того моменту поки не перебрався жити в Нью-Йорк. Там Райан продовжив своє навчання в Джульярдській школі. За час навчання Спен практикував свої навички в сценарній майстерності, продюсуванні і акторській майстерності. Він став єдиним учнем, який за термін навчання встиг взяти участь у зйомках 5 фільмів і отримати визнання від світових кінокритиків, за що був нагороджений премією «The Advocate», що вручається за особливі досягнення в різних галузях науки і мистецтва.

Райан, будучи ще підлітком, дебютував невеликою роллю Фелікса в популярному серіалі «Як обертається світ», зйомки якого не припинялися протягом 50 років. Як відомо, першу роль актор отримав через відмову на прослуховуванні його товаришеві. Після цього кілька років знімався на телебаченні в серіалах («Головний госпіталь», «Вечірнє шоу з Девідом Леттерманом», «Зоряний шлях: Вояжер»), аж до 1998 року, коли глядачі змогли оцінити акторський талант Спена в мелодрамі Тереза Коннелі «Польське весілля ». У переліку акторських робіт Райана участь у фільмах: «Термін придатності» (2005), «Розлючений священик» (2005), «Коханці, брехуни і психи» (2006), «Живучи мрією» (2006). У 2006 році Спен зіграв Гаса в популярному американському комедійному серіалі «Дурнушка», де на знімальному майданчику познайомився з актором Майклом Урі. Через кілька років знайомство переросло у творчий союз і Райан виконав одну з ролей у картині «Він набагато популярніше тебе» (2013), яку поставив Урі вже як режисер. А паралельно з цим, Спен знімався у нього ж в короткометражній стрічці «Гіперглот». Наступного року актор знову зустрівся з Майклом Урі на зйомках комедійного детективного фільму «Такі хороші люди» режисера Стюарта Вейд. Зараз Райан зайнятий в одній з головних ролей американської кримінальної драми «Витканий», автори якої обіцяють випустити картину на екрани в кінці 2014 року.

Крім акторської діяльності Спен проявив себе як талановитого сценариста і серйозного продюсера. Відносини Райана з Майклом Урі не обмежилися роботою перед камерою, завдяки їх творчому тандему народився сценарій комедії Урі «Він набагато популярніше тебе», в якому потім обидва продовжили співпрацювати як партнери по знімальному майданчику. Крім того, Райан став співпродюсером двох останніх фільмів Майкла. Через рік Спен займався написанням сценарію до сімейної стрічки режисера Крістіана Ханггі «Грентхем і Роуз» (2014), де також виступив як актор і лінійний продюсер.
Ім’я:
19 червня 2021
Ваш коментар