Кен Стотт


Ken Stott
Дата народження:
19 жовтня 1955

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

 Шотландський актор, відомий за роллю гнома Баліна в кінотрилогії «Хоббіт», а також у фільмах «Боксер», «Планкетт і Маклейн», «Засну, коли помру», «Казанова», «Тост» і «Один день».

Кен Стотт народився в 1955 році в столиці Шотландії - Единбурзі. Його батько був учителем і освітнім адміністратором. Протягом трьох років його юності він входив до складу групи під назвою Keyhole, члени якої пізніше пішли, щоб сформувати Bay City Rollers. Після відвідин Mountview Academy of Theatre Arts (Академія театральних мистецтв Монтевью) в Лондоні, Скотт почав роботу в театрі для Royal Shakespeare Company, але протягом кількох років його гонорари за виступи були дуже малі і він був змушений підробляти продавцем склопакетів.

Стотт з'являвся в маленьких ролях в серіалах BBC, як наприклад «Секретна армія» (1977), «Повні драматичні зібрання творів Вільяльма Шекспіра» (Король Лір, 1982) і «Співаючий детектив» (1986). Він також грав головну роль в Drinking and Driving Wrecks Lives, граючи пожежника. В остаточному підсумку він почав отримувати зіркові ролі на телебаченні в 1990-х. 2001 ознаменувався для Кена успіхом в ролі детектива Реда Медкалфа в кримінальному міні-серіалі "Месія", що тривав 4 сезони (2001-05). У 2011 році Стотт був затверджений на роль гнома Баліна в кінотрилогії «Хоббіт», зйомки якої завершилися в 2014 році.
Ім’я:
18 вересня 2021
Ваш коментар