КаДі Стрікленд


KaDee Strickland
Дата народження:
14 грудня 1975

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

 Американська актриса.

КаДі Стрікленд народилася в Джорджії, в родині медсестри і футбольного тренера. Вона почала свою кар'єру з невеликій ролі у фільмі «Шосте почуття» в 1999 році. Пізніше пішли більш помітні ролі у фільмах «Перерване життя», «Дещо ще», «Любов за правилами і без» і «Степфордские дружини». У 2004 році вона досягла більш широкої популярності після ролей в успішних фільмах «Анаконда 2: Полювання за проклятою орхідеєю» і «Прокляття». Пізніше вона знялася в декількох незалежних фільмах, а також з'явилася в Голлівудських фільмах, таких як «Паства», «Гангстер». У 2008 році вона знялася у фільмі «Сім'я мисливців».

На телебаченні, Стрікленд з'явилася в епізодах серіалів «Закон і порядок: Злочинний намір» і «Всі мої діти» в 2002 році, а з 2007 вона домоглася більш широкої популярності після ролі Шарлотти Кінг в телесеріалі Шонди Раймс «Приватна практика» на ABC. Шоу завершилося на початку 2013 року, після шести сезонів. У 2014 році вона повернулася на ABC з роллю в серіалі «Секрети і брехня». Серіал-антологія з десяти епізодів вийшов на екрани навесні 2015 року. Незабаром після цього Стрікленд була запрошена на провідну роль в пілот «Сумнів» для CBS.

З 10 листопада 2006 року, Стрікленд одружена з актором Джейсоном Бером, з яким вона зустрічалася два роки до їх весілля. У подружжя є син - Аттікус Бер.Постери
Ім’я:
22 вересня 2021
Ваш коментар