Яна Студіліна


Яна Студилина
Дата народження:
06 серпня 1985

Рейтинг персони

4 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 3

Біографія

Яніна Сергіївна Студіліна - фотомодель, театральна актриса, актриса кіно і телеведуча в Росії. Народилася в місті Омськ 6 серпня 1985 року. У середній школі зарекомендувала себе як старанна учениця, була відмінницею. Добре володіє англійською та французькою мовами. Любов до мистецтва зародилася ще в дитячому віці, з ранніх років марила сценою. Відвідувала заняття в школі танців. Також навчалася в театрально-музичній школі імені С. З. Казарновського, яку закінчила в 2000 році. Навчання продовжила в Театральному інституті імені Б. В. Щукіна в майстерні В.М. Маркіна і В.П. Поглазова. У 2011 році успішно завершила ВНЗ і взялася за роботу. Підкорювати світ своїм талантом вирішила з Москви.

Старт кар'єри почався для дівчини на телебаченні. При чому потрапила туди Яніна абсолютно випадковим чином. Під час прогулянки по місту на автомобілі, сталася неприємність, і майбутній зірці довелося самостійно міняти колесо, після чого Студіліна шукала приміщення, де можна було б вимити забруднені руки. За щасливим збігом обставин, припаркувалася вона біля студії, в якій якраз в той час записувався проект каналу Ru TV. Саме ці двері виявилися для Яніни дверима у світ шоу-бізнесу. Так вона стала ведучою на каналі Ru TV. Також вела передачі на телеканалі Russian Travel Guide TV. Крім того, чарівність і зовнішня привабливість дівчини допомогли їй працювати моделлю в "Модус ВівендіС». Додатково до роботи ведучої, знімалася в телевізійній рекламі та музичних кліпах відомих груп і виконавців, серед яких: Олексій Воробйов, ВІА ЧАППА, Бедрос Кіркоров, бенд Казка, Микита Малінін та інші.

Кінокар'єру почаинала, як і більшість молодих акторів, зі зйомок в серіалах. Її можна побачити в епізодах відомих ситкомів «Щасливі разом», «Хто в домі господар?» і «Вороніни». Але знаменитість і впізнаваність до актриси прийшла разом з роллю в молодіжному серіалі «Школа № 1». Тут Яніна з'явилася в образі популярної зарозумілої учениці престижної школи на Рубльовці. Її стервозна героїня намагається за рахунок принижень і інтриг показати новеньким учням хто в класі головний. У шкільному житті сама актриса точно так само була в перших рядах рейтингу, але, на відміну від серіальної учениці, Яніна була абсолютно дружелюбна і скромна. Наступною значущою роллю стала - Поліна Зеленова з улюбленого усіма дівчатами серіалу «Ранетки». Знову героїня Студіліної не відрізняється приємними манерами і хорошим взаємовідношенням з оточуючими. Можливо, за рахунок специфічної яскравої зовнішності актриси на деякий час це стало її амплуа. Це підтверджує і наступна роль в серіалі «Місто спокус», де Яніна постала в образі серцеїдки, пліткарки і інтриганки Насті.

У 2012 році Яніна Студіліна знялася разом з такими іменитими акторами як Костянтин Хабенський, Михайло Пореченков, Ксенія Раппапорт, Федір Бондарчук в телевізійному серіалі «Біла гвардія» (2012) за однойменним романом М. Булгакова. Режисер Сергій Снєжкін затвердив актрису на роль Анюти (Ганнусі). Також Студіліна бере участь у серіалах «Турецький транзит» (2014) і «Чуже життя» (2014). У 2013 році Яніна виконала роль Маші у художньому військовому фільмі Федора Бондарчука "Сталінград".

Яніна Студіліна має другу освіту, додатково вона закінчила Фінансову Академію при Уряді РФ за фахом міжнародних економічних відносин з червоним дипломом.
Ім’я:
19 червня 2021
Ваш коментар