Нікіта Тарасов


Никита Тарасов
Дата народження:
03 грудня 1979

Рейтинг персони

7.3 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 3

Біографія

Латвійський актор.

Микита Борисович Тарасов народився 3 грудня 1979 року в Ризі, Латвія, у родині інженера-конструктора Наталії Михайлівни та музиканта Бориса Юрійовича Тарасових. Із дитинства майбутній актор був у вирі гастролей батька, рано навчився грати на фортепіано. У підлітковому віці Микита був ді-джеєм на радіостанції та вів дискотеки в нічних клубах. У 17 років Тарасов вперше взяв участь у виставі, після чого закохався у професію актора. Після закінчення середньо освіти Микита подав документи у Школу-студію при Московському художньому академічному театрі імені Чехова, де і навчався під керівництвом Олега Табакова. У ці часи Тарасов дебютував на театральній сцені, а після закінчення закладу став частиною Російського академічного молодіжного театру, а згодом Московського драматичного театру імені Станіславського. У 2008 році актор організував власний ансамбль, із яким успішно виконує свої ж пісні.

Дебют Микити в кінематографі відбувся в 2001 році з фільму "Російський водевіль: Бідова бабуся", а також із епізодичної ролі в серіалі "Леді Бос".

У період із 2008 по 2013 роки Тарасов брав участь у багатьох цікавих проектах, серед яких варто відзначити картини "День Д" (2008), "Інтимні місця" (2013), а також серіал "Життя і пригоди Мішки Япончика" і, напевно, найвідоміше його шоу "Кухня", де актор відмінно виконав роль кондитера Луї Бенуа.

Протягом 2014-2015 років фільмографію Микити поповнили непогані стрічки "Кухня в Парижі" (2014), "Сніданок у тата", "Битва за Севастополь" (обидві 2015), а також початок роботи в серіалі "Фізрук".

За 2016-2017 роки Тарасов зіграв у таких фільмах, як "Чернець і біс" (2016), "Тяжіння", "Кухня: Остання битва". Крім того, у цей же час з'явилося шоу "Готель Елеон".

Микита Тарасов одружений із Мариною Гаврюшиною. У пари є одна дитина.

Ім’я:
20 січня 2021
Ваш коментар