Тесса Томпсон


Tessa Thompson
Дата народження:
03 жовтня 1983

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 3

Біографія

Американська актриса і продюсер.

Тесса Лінн Томпсон народилася 3 жовтня 1983 року в Лос-Анджелесі, штат Каліфорнія, США. Навчалася в середній школі Санта-Моніки, паралельно з цим граючи в театральних постановках.

Дебют Тесси на екранах відбувся в 2005 році. Почала актриса з серіалів. Першою її роботою стала епізодична роль в серіалі "Детектив Раш". У тому ж році вона почала зніматися в серіалі "Вероніка Марс", де вже затрималася на цілих 22 епізоди.

Через рік Томпсон взяла участь в двох епізодах непоганого серіалу "Анатомія пристрасті". У тому ж 2006 актриса знялася в не дуже успішній картині "Коли дзвонить незнайомець", де зіграла роль другого плану.

2008 рік ознаменувався ще однією не зовсім вдалою стрічкою, яка називається "Зроби крок" Даррена Гранта. Там вже Томпсон дісталася одна з головних ролей.

У 2009 році Тесса засвітилася ще в одному досить відомому проекті – серіалі "Герої". Там їй дісталася роль Ребекки Тейлор – персонажа, який з'являвся в 4 епізодах.

2015 рік запам'ятався, напевно, однією з найвідоміших робіт акторки – "Крід: Спадщина Роккі". Там вона зіграла кохану головного героя картини Крида – Б'янку.

Восени 2016 вийшов фільм "Війна проти всіх", де Тесса мала одну з другорядних ролей.

25 жовтня 2017 року відбудеться прем'єра картини "Тор: Рагнарек", де Тесса Томпсон зіграє роль Валькірії.Постери
Ім’я:
02 серпня 2021
Ваш коментар