addams-family-2

Келлі Марі Трен


Kelly Marie Tran
Дата народження:
17 січня 1989

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

 Американська актриса.

Трен народилася 17 січня 1989 року в Сан-Дієго (штат Каліфорнія). Її батьки - біженці з В'єтнаму, які покинули країну після війни у ​​В'єтнамі. У дитинстві її батько був бездомним і ріс на вулиці. Переїхавши до Сполучених Штатів, він працював в Burger King, а його дружина працювала в похоронному бюро. Трен вчилася в школі Westview в Сан-Дієго і працювала в магазині йогуртів «Золота ложка» у Ранчо Пеньяскітос, щоб заробити гроші на професійні зйомки. Потім Трен закінчила Каліфорнійський університет в Лос-Анджелесі (UCLA), отримавши ступінь бакалавра мистецтв в комунікаціях.

Трен розпочала свою кар'єру в кіно в Лос-Анджелесі, беручи участь в кастингах на невеликі ролі і виступаючи в комедійних трупах Upright Citizens Brigade і «The Second City». У 2013 році вона знялася в веб-серіалі Ladies Like Us. Трен також знімалася на відео гумористичного веб-сайту CollegeHumor.

У 2015 році Трен знялася в ролі Роуз Тіко в «Зоряних війнах: Останні джедаї». Роуз Тіко - механік повстанців, яка приєднується до головного героя Фіннові після загибелі своєї старшої сестри Пейдж Тіко (Вероніка Нго), стрілка, підготовлена ​​командувачем Опором За Демероном. Келлі не змогла розповісти своїй родині, що одержала цю роль. Коли вона почала зніматися в Pinewood Studios на початку 2016 року, то сказала рідним, що знімається в невеликому фільмі в Канаді. Зігравши в «Останніх джедаїв» Трен стала першою американкою азіатського походження, яка зіграла провідну роль в кіносазі «Зоряні війни». У 2017 році вона також стала першою азіаткою, яка з'явилася на обкладинці Vanity Fair.Постери
Ім’я:
20 жовтня 2021
Ваш коментар