Джон Траволта

Увійти через
Реєстрація
 

Джон Траволта
 
Джон Траволта (John Travolta)
Дата народження: 18 лютого 1954 1954-02-18
Біографія
 

Американський актор, продюсер і сценарист. 

Народився в Інглвуд, штат Нью-Джерсі, США. 

Почавши професійні виступи ще у віці шістнадцяти років, досить швидко звернув на себе увагу професійних продюсерів, які не змогли його не відмітити. Виступи в театрах Нью-Джерсі, потім на Бродвеї, запрошення на телебачення, перший успіх в телемюзиклі "Повертайся назад, Котер" (1975) показали Джону Траволті, що він не помилився у виборі професії. 

У тому ж році він прийшов в кіно ("Дощ диявола", 1975), але знаменитим його зробила участь у фільмі "Лихоманка суботнього вечора" (1977). Успіх був закріплений у фільмі "Бріолін" (1978). В кінці сімдесятих - початку восьмидесятих практично щороку на екранах з'являвся новий фільм за участю Джона Траволти

Щасливим моментом в житті актора стало рішення зірки американського кіно Сільвестра Сталлоне спробувати свої сили в режисурі: фільм "Залишаючись живим" (1983) став "зоряним" і в біографії Джона Траволти. Подальша кар'єра Траволти - участь у фільмах "Досконалість" (1985), "Експерти"(1989), "Поглянь, хто говорить" (1989), хоча і не принесли акторові особливої слави, але продовжували підтримувати його популярність. 

Зустріч з Квентіном Тарантіно дозволила Джону стати однією з найяскравіших зірок 90-х років. За роль гангстера Вінсента Веги в "Кримінальному чтиві" (1994) він був номінований на "Оскар".

Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
9.3 / 10 Голосів: 7
Постери
 
Коментарі
 
Ім’я
18 червня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговоренняfk tw