Джейкоб Трембле


Персона - Джейкоб Трембле
Like
Jacob Tremblay
Дата народження:
05 жовтня 2006

Рейтинг персони

9.8 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 4

Біографія

Канадський актор.

Джейкоб Трембле народився 5 жовтня 2006 року у Ванкувері, провінція Британська Колумбія, Канада, у сім'ї поліцейського детектива Джейсона та домогосподарки Крістіни Трембле. У маленького актора є дві сестри: Емма й Еріка. Виріс Джейкоб у Місті Ланглі тієї ж провінції.

Дебют Трембле в кінематографі відбувся у 2013 році з озвучення мультфільму Раджі Госнелла "Смурфики 2" і з епізодичних ролей у не дуже популярних серіалах "Мотив", "Містер Янг".

У 2015 році юний актор зіграв у картині, яка принесла йому чималу популярність і кілька номінацій на престижні нагороди. Мова йде про роботу Леонарда Абрахамсона "Кімната". Через рік після цього фільмографію Джейкоба вже поповнили такі стрічки, як "Сомнія" Майка Фленегана та "Під замком" Феррі Блекберна (обидві 2016).

Протягом 2017 року Трембле брав участь у створенні декількох цікавих проектів, серед яких гідне місце в його кар'єрі займають "Чудо" Стівена Чбоскі та "Книга Генрі" Коліна Треворроу.

За своє життя актор також знімався в епізодичних ролях у серіалах "Американський татусь", "Остання людина на Землі", "Звірі".

Джейкоб Трембле є величезним фанатом всесвіту "Зоряні війни".


ПостериІм’я:
09 липня 2020
Ваш коментар