Анна Трінчер

Увійти через
Реєстрація
 
фильм Власть

Анна Трінчер
 
Анна Трінчер (Anna Trincher)
Дата народження: 03 серпня 2001 2001-08-03
Біографія
 

 Українська співачка і акторка.

Трінчер почала свою музичну кар'єру зі співів у хорі, де співала з 6 років. Потім вона 2 роки займалася в музичній школі по класу бандури. В 9 років розпочала власну сольну кар'єру. У 2014 році Анна приймала участь в національному відборі на Дитяче Євробачення 2014 з піснею «Небо знає», але тоді перше місце посів гурт «Sympho-Nick». У 2015 році вона стала учасницею телепроекту «Голос. Діти» (другий сезон). Пізніше, в 2015 році, після перемоги в Національному Відборі вона представляла Україну на Дитячій «Новій Хвилі», де посіла п'яте місце.

В 2015 році вона знову подала заяву на участь у Дитячому Євробаченні. В решті-решт 22 серпня вона здобула перемогу у фіналі відбору з піснею «Почни з себе». Таким чином, вона здобула собі право представляти Україну на Дитячому Євробаченні 2015. Фінал конкурсу відбувся 21 листопала в Софії, де Анна була 12-ю з початку і в результатівиступу виборола одинадцяте місце. Серед інших її досягнень слід зазначити — третє місце на ХІІІ Міжнародному Фестивалі Мов та Культур (англ. The International Festival of Language and Culture), який відбувся в травні 2015 року в Бухаресті, Румунія.

16 лютого 2016 года року відбулася премьєра її кліпу на пісню «Почни з себе». «Це такий собі прообраз того, що зараз відбувається у світі, де люди забувають про людяність та один одного. Звинувачують інших у своїх бідах, коли винуваті в усьомі самі», — Так прокоментувала цей кліп Анна. У червні 2016 року Анна стала лауреатом премії мера міста Києва «За особливі досягнення молоді в розбудові столиці України». 20 листопада того ж року вона взяла участь в Дитячому Євробаченні 2016 як оповісниця, оголошуючи результати голосування українського журі. У 2018 році Анна взяла участь у восьмому сезоні «Голос країни». На сліпих прослуховуваннях виконала пісню Джамали «Злива». Попри те, що до неї повернулися крісла всіх чотирьох тренерів, Анна вибрала саме команду Джамали.

У серпні 2016 року Анна пройшла акторські курси філії New York Film Academy в Лос-Анжелесі. Щоб отримати диплом, Анні довелося знятися в декількох пробних короткометражках. У вересні того ж року, щоб закріпити диплом Анна знялася в головній ролі зниклої дівчини Сабіни в одному з епізодів «Реальної Містики» на ТРК Україна. У квітні 2017 року Трінчер пройшла кастинг на роль Нати в серіалі «Школа» телеканалу «1+1», знімання якого пройшли в Київській школі №106 з 1 серпня по 4 листопада 2017 року. Завдяки серіалу Анна здобула ще більшу популярність, зокрема, кількість підписників на Інстаграм зросла в десятки разів, а саму акторку стали набагато частіше впізнавати на вулиці.

Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
10.0 / 10 Голосів: 1
Коментарі
 
Ім’я
23 лютого 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговоренняfk tw